HSM nově v Product Design Collection & Manufacturing Collection

HSM obrábění v novém kabátě.

Ještě jsme si pořádně nezvykli na obsah balíku programů Product Design Collection, ve kterých spojil Autodesk všechny programy a cloudové služby použitelné ve strojírenství a už je tu další zásadní změna, možná spíše bomba!

Sada byla přejmenována na Product Design & Manufacturing Collection a bylo do ní zařazeno HSM obrábění. Proto na Vás, kteří máte v pronájmu licencí Product Design Collection, může čekat při pohledu do Autodesk účtu pěkné překvapení v podobě možnosti okamžitého stažení a používání vyspělého CAM software. Zajímavostí jistě je i to, že Inventor HSM 2,5 až 5 osé obrábění obsahuje již hotové nabídky postprocesorů na některé obráběcí stroje. (Zde bych rád upozornil, že je třeba tyto postprocesory odzkoušet, protože každý stroj je originál i když je od stejného výrobce a jedná se o stejný typ.)

 

V úvodu jsem se zmínil, že se jedná o bombu a tou toto začlenění samostatného programu do balíku Collection skutečně je, protože za cenu ročního pronájmu cca 70 tis Kč získáte plnohodnotné CAD/CAM propojení, které urychlí a zefektivní vaši práci, což se projeví okamžitě na vašem zisku.

 

Výhody, které vám CAD/CAM přinese spočívají ve:

– minimální prostoj stroje při programování

– počítačová simulace obrábění

– ideální zatížení nástroje

– pokročilé strategie obrábění

– snadná úprava 3D modelu

– jednotné prostředí a platforma Autodesk

– propojení konstrukce s výrobou

 

Spojte se s naším odborníkem na Autodesk HSM a domluvte si schůzku s předvedením produktu již dnes!

petr.svoboda@awgraph.cz